Katalog produktů > Pečivo / Slané > Delicate Crisp česnek

Delicate Crisp česnek

Wasa Delicate Crisp roasted garlic & sea salt


89 Kč
1 ks
190 g

SKL

Delicate Crisp česnek

Česnekový delikátní, tenký a křupavý chléb pečený z celozrnné mouky a za použití pouze přírodních ingrediencí.

Čistá potravina Bez cukru Bez přídatných látek Bez konzervantů Bez palmového oleje Vysoký obsah vlákniny Vegan

Vyroben z čistě přírodních ingrediencí a je obohacen o česnek. Křupavé chleby jsou výjimečné především pro svou všestrannost a jednoduchost. Skvěle se hodí na cesty, stejně tak i na doma a spolehlivě zaženou malý i velký hlad. Výborně chutnají samotné, s pomazánkou, ale i jako příloha k polévkám, salátům či hlavním jídlům.

Wasa věří v sílu správných rozhodnutí, které mají zásadní dopad jak na nás samotné, tak i na naši planetu. Proto se rozhodli měřit a snižovat naši uhlíkovou stopu od počátku výroby, až po regály obchodů. Všechny zbývající emise kompenzují až na nulu prostřednictvím podpory obnovitelné energie a ochrany deštných pralesů. Díky této kompenzaci jsou tak 100% uhlíkově neutrální, a tedy plně šetrní k naší přírodě.

Klíčové vlastnosti:
Čistá potravinaBez cukruBez přídatných látekBez konzervantůBez palmového olejeVysoký obsah vlákninyVegan

Související produkty:


Wasa Delicate Crisp roasted garlic & sea salt

EAN: 7300400482875

Složení: celozrnná pšeničná mouka (52 g*), pšeničná mouka (46 g*), slunečnicový olej, pečená česneková směs (pečený česnek 1,5 g*(česnek 1,4 g*, slunečnicový olej), přírodní aroma, petržel), jedlá mořská sůl (1,3 g*), jedlá sůl, extrakt z ječného sladu, droždí, antioxidant: výtažky z rozmarýnu. *v g na 100 g hotového výrobku. 

Výživové hodnoty na 100 g: Energie 1667 kJ/396 kcal, Tuky 7,6 g, z toho nasycené/nasýtené mastné kyseliny 1,0 g, Sacharidy 65 g, z toho cukry 4,2 g, Vláknina 9,8 g, Bílkoviny 12 g, Sůl 2,3 g.

Loading…