Ovocná pomazánka bez př. cukru pomeranč
Ovocná pomazánka bez př. cukru pomeranč
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Pomazánka 100 % z ovoce nejvyšší kvality, tradiční francouzská receptura, bez přidaného cukru.
Intenzivní a zároveň jemně pikantní chuť, to je naše pomazánka z pomeranče a zázvoru. Skvělá jako příloha ke koláčku nebo čaji.
St.Dalfour je vyráběn v historickém srdci Francie nedaleko Bordeaux podle více než 100 let staré francouzské receptury. Ručně vybírané, čistě přírodní ingredience jsou pomalu vařeny, aby si zachovaly svou přirozenou chuť a jsou slazené pouze hroznovými a ovocnými šťávami vyzrálými na vinici. Tento řemeslný proces produkuje špičkovou kvalitu bohatou na čerstvou a plnou chuť ovoce s přirozenou chutí sladkosti.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 011 kJ |
| Kalorická hodnota | 238 kcal |
| Tuky | 0 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 59 g |
| – z toho cukry | 58 g |
| Vláknina | 1 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,03 g |