Katalog produktů > Zdravé vaření > Maso > Kuřecí prsa mix příchutí

Kuřecí prsa mix příchutí

Aldelis Kuřecí prsa mix příchutí


187 Kč   175 Kč
3 ks
465 g

SKL

Kuřecí prsa mix příchutí

Vysoce kvalitní kuřecí prsa Ready to Eat nabízí bohatou dávku bílkovin s minimálním obsahem tuku.

Čistá potravina Bez cukru Bez přídatných látek Bez lepku Bez laktózy Bez konzervantů Bez palmového oleje Protein 26% Kvalitní protein Low carb Svaly

Konzervovaná kuřecí prsa jsou praktickým produktem. Neobsahují výplň, umělé konzervanty ani zvýrazňovačů chuti. Můžete být jisti čistotou a přirozeností tohoto jídla. Bez nutnosti tepelné úpravy po otevření balení se hodí jako rychlý a zdravý snack, který ocení nejen milovníci fitness. Tato drůbeží prsa vyrobená ve španělsku jsou ideálním doplňkem vašich jídel, bez ohledu na to, zda jste doma nebo na cestách. Obohatí váš oběd o kvalitní proteiny a přitom si můžete být jisti, že obsahují pouze kvalitní maso a sůl, žádné nepotřebné přísady. Pro snadnou přípravu a pohodlnou konzumaci, kdykoliv a kdekoliv.

Aldelis je španělská značka, jejíž kořeny sahají až do roku 1975. Specializuje se na chov drůbeže a výrobu špičkových výrobků z ní. Kuřata a krůty se rodí a vyrůstají na vlastních farmách, což poskytuje 100 % záruku původu produktů a umožňuje mít plnou kontrolu nad celým životním cyklem drůbeže (narození, krmení, odchov a porážka) a výrobním procesem od výroby vlastních krmiv pro drůbež až po řeznictví a okamžitou přepravu ke zpracování. Vzdálenost farem do 75 km od výrobních závodů garantuje nejvyšší možnou čerstvost a kvalitu.

Klíčové vlastnosti:
Čistá potravinaBez cukruBez přídatných látekBez lepkuBez laktózyBez konzervantůBez palmového olejeProtein 26%Kvalitní proteinLow carbSvaly

Související produkty:


Aldelis Kuřecí prsa mix příchutí


Aldelis Kuřecí prsa natural

Složení: Kuřecí prsa 90 %, sůl.

Výživové údaje na 100 g: 

Energetická hodnota 479 kJ / 113 kcal
Tuky 1 g
- z toho nasycené mastné kyseliny   0,3 g
Sacharidy <0,5 g
- z toho cukry <0,5 g
Bílkoviny 26 g
Sůl 1,2 g

Aldelis Kuřecí prsa ve slunečnicovém oleji

Složení: Kuřecí prsa 90 %, slunečnicový olej 9 %, olivový olej, sůl.

Výživové údaje na 100 g: 

Energetická hodnota 572 kJ / 136 kcal
Tuky 3,5 g
z toho nasycené tuky   1 g
Sacharidy <0,5 g
z toho cukry <0,1 g
Bílkoviny 26 g
Sůl 1,3 g

Aldelis Kuřecí prsa v rajčatové omáčce

Složení: Kuřecí prsa 90 %, rajčatová omáčka 10 % (drcená rajčata (rajče, sůl, regulátor kyselosti (kyselina citronová)), soté (cibule, slunečnicový olej, olivový olej, koření, sůl, antioxidant (askorbát sodný)), rajčatový koncentrát, panenský olivový olej, cukr, modifikovaný škrob, sůl).

Výživové údaje na 100 g: 

Energetická hodnota 427 kJ / 101 kcal
Tuky 2 g
- z toho nasycené mastné kyseliny   0,4 g
Sacharidy 1,2 g
- z toho cukry 0,9 g
Bílkoviny 19,4 g
Sůl 1,2 g


 

Loading…