Sušené meruňky premium
Sušené meruňky premium
Na slunci sušené šťavnaté meruňky, bez přidaného cukru, plné vitamínů, minerálů a vlákniny.
Na slunci sušené šťavnaté meruňky, bez přidaného cukru, plné vitamínů, minerálů a vlákniny.
Rival se mění na Arevi, produkty i kvalita zůstává.
Šťavnaté a plné cenných živin. Meruňky jsou nejen chutné, ale také velmi prospěšné pro zdraví. Obsahují látky, které posilují obranyschopnost, a jsou bohaté na vitamín A, hořčík a vlákninu, která podporuje zdravé zažívání. Meruňky sušené na slunci si zachovávají všechny své skvělé vlastnosti, což z nich činí ideální svačinku nejen v podzimním období.
Sušené meruňky se hodí do mnoha sladkých receptů - do koláčů, kaší, kompotů i džemů. Skvěle jim to ladí s ořechy, ovesnými vločkami a semínky. Můžete ale experimentovat a párovat je i na slano - třeba se slaninou nebo šunkou. A samozřejmě si je můžete vychutnat i jen tak.
Proč si vybrat naše sušené plody?
Na slunci sušené ovoce chutná skvěle a vydrží dlouho, takže si jej můžete nakoupit do zásoby a vychutnávat kdykoliv dostanete chuť. Prémiové sušené ovoce v balíčcích Rival pochází přímo od farmářů a sadařů.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 092 kJ |
| Kalorická hodnota | 261 kcal |
| Tuky | 0,6 g |
| – z toho nas. mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 63,5 g |
| – z toho cukry | 53,4 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,01 g |